O firmě

Každý zákazník je pro nás na prvním místě.

Společnost DPHB STAV GROUP s.r.o. provádí veškeré práce spojené s bytovou a průmyslovou elektroinstalací. Navázali jsme na činnost firmy DPH SOLAR s.r.o., která byla založena s cílem podnikat v oboru fotovoltaiky. Vzhledem k právní nejistotě v této zemi a maření investic ze strany legislativy i exekutivy v oblasti „ekologické“ energetiky jsme se rozhodli hlavní předmět činnosti směřovat na provádění elektroinstalačních prací, a to od vypracování projektové dokumentace až po předání revizní zprávy. Našim cílem je profesionálně odvedená práce a Vaše spokojenost. Proto naše společnost zaměstnává a spolupracuje pouze s profesionály s dlouholetou praxí v oboru s patřičnými certifikáty. Pracujeme na celém území České republiky.

Doprovodná ilustrace 1

Dodáváme kompletní dílo včetně kvalitního materiálu, elektrospotřebičů, zabezpečení a telekomunikace.

U již hotových elektroinstalací provádíme údržbu, opravy, revize a rekonstrukce. Nabízíme odborné připojení elektrických spotřebičů včetně potvrzení záručního listu pro případnou bezproblémovou reklamaci.

Máme vlastní software pro docházkový systém.

Provádíme termovizi (budov, strojů, rozvaděčů, transformátorů).

Na Vaše přání zajistíme kompletní výstavbu nebo rekonstrukci Vašeho domu, bytu, kanceláře nebo průmyslové haly. Spolupracujeme pouze s prověřenými subdodavateli zejména z oblasti prací zednických, topenářských, zámečnických, instalatérských, tesařských a malířských.

Doprovodná ilustrace 2 Doprovodná ilustrace 3 Doprovodná ilustrace 4

Mohlo by Vás zajímat

  • Docházkový systém

    Vyvinuli jsme vlastní software pro zpracování docházky zaměstnanců. Na základě tohoto softwaru je pro každého klienta přesně podle jeho požadavků vypracována aplikace ... Více

  • Termovize

    Doprovodná ilustrace k termovizi (1) Doprovodná ilustrace k termovizi (2)
    Více